KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15774151
nr 1577 4151
Skulptur
Buddha, trä, dekorerad. Höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:21:22
500 kr
600 kr
1.000 kr